Odzież damska dla wymagających klientek

Trudno znaleźć porządną odzież, prawda? Państwa klienci z pewnością się na to skarżą. Dla nas jakość jest priorytetem. Jako polski producent odzieży damskiej możemy kontrolować zarówno to, z czego wykonane są oferowane przez nas spódnice, jak i to w jaki sposób. Wiskoza i bawełna, latem również len, a zimą wełna – stawiamy na materiały, które są trwałe, estetyczne i przyjemne w dotyku. Klienci podziękują Państwu za nasze spódnice!

Nowe projekty dla stałych klientek

Prawdopodobnie są wśród Państwa klientek takie, które przy każdej wizycie w sklepie oczekują nowych propozycji. Trzeba o nie szczególnie dbać. W naszej ofercie każdego tygodnia pojawiają się nawet dwie zupełnie nowe propozycje. Jako producent spódnic dbamy o zróżnicowanie oferowanych przez nas wyrobów. Dotyczy to zarówno klasycznej odzieży damskie jak i tej zgodnej z najnowszymi trendami.

Pełny katalog dla zamawiających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że są Państwo tymi, którzy najlepiej znają potrzeby klientek. W przeciwieństwie do innych sprzedawców nie będziemy przekonywać Państwa do dokonanego przez nas z góry wyboru. Tym z Państwa, którzy skontaktują się z nami mailowo czy telefonicznie prześlemy pełny katalog produktów. To Państwo zadecydują, które spódnice będą najlepsze dla Państwa klientek.

Rabaty dla tych, którzy kupują więcej

Ci z Państwa, którzy prowadzą hurtownię lub wiedzą, że będą potrzebowali większą liczbę oferowanych przez nas spódnic, proponujemy indywidualnie ustalane rabaty. Jako polski producent odzieży damskiej stawiamy na długofalową współpracę, dlatego dla stałych klientów mamy atrakcyjniejsze ceny.